Inteligentne mieszkania. Pierwsze takie w Pile

16.03.2023   Autor: Artur Maras
---232
Pierwszy tego typu blok w Pile. Jeden z deweloperów postawił na zarzadzanie mediami w mieszkaniu przy pomocy smartfona. Inwestycja powstaje przy ul. Ofiar Katynia.  
 
- To jest przede wszystkim bardzo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Wydaje mi się, że wyznaczamy pewne standardy. Wszystkie nasze następne inwestycje będą w tym systemie. Przede wszystkim jest to znak czasów. Społeczeństwo nie potrafi dzisiaj żyć bez smartfona, wszystko dzisiaj w nim mamy, również zarządzanie mediami w mieszkaniu - mówi Zbigniew Ryczek, współwłaściciel grupy ASTA, deweloper. 
 
W nowoczesny sposób. Zainstalowany w każdym z mieszkań system sterowania pozwala jednym przyciskiem włączyć lub wyłączyć oświetlenie czy ogrzewanie. Możemy w ten sposób zakręcić także zawór wody. Nie ma więc już obaw o zalanie sąsiada po powrocie z wakacji. Jak przekonuje deweloper, który pierwszy w mieście postawił na tego typu technologię, to także sposób na zmniejszenie rachunków za media. Lokatorzy mogą także rozbudować w przyszłości system o dodatkowe funkcje.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group