18-latek wbił nóż w plecy swojemu rówieśnikowi

16.03.2023   Autor: Mateusz Manthai
---82
18-latek wbił nóż w plecy rówieśnikowi. Do takich scen doszło na jednym z osiedli w Trzciance. Nieoficjalnie wiadomo, że między młodymi mężczyznami doszło do konfliktu. 
 
– Sprawca miał szarpać i popychać pokrzywdzonego. W pewnym momencie wyjął nóż, tzw. wielofunkcyjny i dźgnął nim 19-latka w plecy. Po tym, jak zaatakował pokrzywdzonego, uciekł. Natomiast 19-latek z raną kłutą w okolicy lędźwiowej i złamanym żebrem trafił do szpitala. Zadany cios na szczęście okazał się niegroźny dla jego życia. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie. W ciągu kilku godzin zatrzymali 18-letniego agresora w miejscu zamieszkania - relacjonuje st. asp. Karolina Górzna-Kustra, rzeczniczka prasowa czarnkowskiej policji. 
 

Policjanci zabezpieczyli też nóż, którym 18-latek zaatakował znajomego. Chłopak nie był dotąd karany. Po zatrzymaniu, mundurowi przewieźli go do aresztu. 18-latek przyznał się do winy. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Agresor nie może także zbliżać się do pokrzywdzonego. Nożownikowi grozi teraz nawet 8 lat więzienia.  

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group