Zmiany w zarządzie Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski

14.03.2023   Autor: Artur Maras
972---742
Zmiany w Izbie Gospodarczej Północnej Wielkopolski. Wiceprezesem organizacji ponownie został Zbigniew Ryczek. Współwłaściciel Grupy Asta zastąpił na tym stanowisku Tadeusza Dardasa.  
 
- Idzie dynamicznie nowe pokolenie przedsiębiorców. Będąc w Izbie zasiadam już w radzie starszych jako doświadczony przedsiębiorca i osoba, która potrafi połączyć te dwa światy i taki cel sobie wyznaczyłem. Układ społeczno-gospodarczy jest obecnie na zakręcie dziejów - tak możemy powiedzieć. To wszystko tak dynamicznie się zmienia. Są nowe regulacje, które nie pozwalają nam patrzeć na swoją pracę do przodu, tylko cały czas patrzymy do tyłu, co nam jeszcze rząd przygotuje, ale nie możemy się poddawać, nie wywiesimy przecież białej flagi - zapewnia Zbigniew Ryczek, wiceprezes Izby Gospodarczej Północnej wielkopolski, współwłaściciel Grupy Asta.  


 
Przedsiębiorcy stają przed coraz bardziej niespodziewanymi wyzwaniami. Inflacja, zawirowania na rynku cen energii w tym gazu i prądu czy wysokie ceny paliwa. Do tego przerwane łańcuchy dostaw ze względu na pandemię czy wojna w Ukrainie, a także zmiany przepisów i regulacji to tylko niektóre z przykładów. Aby wspólnie stawiać czoła wyzwaniom przedsiębiorcy z naszego subregionu, zrzeszają się w Izbie Gospodarczej Północnej Wielkopolski.
W tym roku świętowała ona 30-lecie swojego istnienia. Należy do niej już prawie 150 firm. Prezesem izby nadal jest Grzegorz Marciniak, a drugim wiceprezesem pozostała Danuta Dobrzykowska-Muller. 
 
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group