Który robot sprzątający iRobot Roomba wybrać?

20.10.2022   Autor: Artykuł sponsorowany
709---837

Jaki robot sprzątający jest najlepszy? Na które modele warto zwrócić uwagę? Sprawdź nasze polecenia już teraz! Szczegóły znajdziesz w poniższym artykule.

  1. Który robot sprzątający iRobot Roomba wybrać?
  2. Czy warto kupić robota sprzątającego iRobot Roomba?

Zastanawiasz się, czym wyróżniają się roboty sprzątające, które aktualnie cieszą się największą popularnością? A może chcesz się dowiedzieć, czy warto kupić robota sprzątającego? Jakie wady i zalety mają odkurzacze tego rodzaju? Na wszystkie powyższe pytania odpowiadamy w dzisiejszym wpisie. Już teraz zapraszamy do szybkiego zapoznania się z jego treścią.

Który robot sprzątający iRobot Roomba wybrać?
Który model robota sprzątającego iRobot Roomba warto wybrać? Sporą popularnością aktualnie cieszy się iRobot Roomba i5+, który jest urządzeniem sprzątającym, bezworkowym oraz bezprzewodowym. Pojemność zbiornika niniejszego modelu wynosi 0,4 l. Produkt ma zaawansowaną nawigację, technologię Reactive Sensor, czujniki śledzenia podłoża oraz czujniki Dirt Detect. Ta ostatnia technologia sprawia, że Roomba jest w stanie wykryć najbrudniejszy obszar. Reactive Sensor natomiast dba o to, aby odkurzacz nie utknął pod meblami. Niniejsze urządzenie ma stację dokująco-czyszczącą z pojemnikiem na zanieczyszczenia Clean Base. W samej bazie znajdują się zamykane worki wykonane z odpowiedniego materiału, którego celem jest blokowanie alergenów i zatrzymywanie pleśni oraz pyłków.

Nieco tańszą opcją jest iRobot Roomba i3, który wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania. Podobnie jak wyżej wspomniana wersja, również i ten model ma stację Clean Base, w której urządzenie samodzielnie może opróżnić pojemnik przeznaczony na brud. Doskonale czyści nie tylko panele, ale i dywany, kafle czy wykładziny. Ponadto skutecznie zbiera zarówno włosy, jak i sierść. Ma opcję wykrywania brudu i koncentrację pracy, a także odpowiednią technologię, dzięki której precyzyjnie czyści każdy zakamarek – w tym także podłogę w narożnikach oraz przy krawędziach. Współpracuje z Google Home oraz Amazon Alexą, dzięki czemu można komunikować się z nim głosowo. Do zalet niniejszego urządzenia zalicza się również system antyalergiczny.

Uważasz, że Roomba i5+ będzie dla Ciebie lepszą opcją, ale przed zakupem powstrzymuje Cię cena? Nic straconego! Seria piąta obejmuje dwa rozwiązania, a mianowicie model iRobot Roomba i5 oraz i5+. Między sobą urządzenia różnią się jedynie zawartością pudełka, a dokładniej stacją dokującą. Robot sprzątający Roomba i5 + ma po prostu większą stację Clean Base z dodatkiem w postaci pojemnika na kurz. Jeśli nie potrzebujesz specjalnej stacji z pojemnikiem, tańszy model mimo wszystko spełni Twoje oczekiwania. 

Czy warto kupić robota sprzątającego iRobot Roomba?
Chcesz kupić robota sprzątającego iRobot Roomba, ale właściwie nie wiesz, czy faktycznie urządzenie tego rodzaju sprawdzi się w Twoim domu lub mieszkaniu? Jakie zalety ma iRobot Roomba? Najważniejszą zaletą tego typu urządzeń jest to, że same odkurzają daną przestrzeń, dzięki czemu Ty możesz zaoszczędzić czas i energię. Roboty sprzątające mogą przez długi czas pracować na jednym ładowaniu, są proste w obsłudze i dużo cichsze niż standardowe odkurzacze. Wielu użytkowników jako zaletę uważa również fakt, że nie zajmują zbyt wiele miejsca. Ponadto do plusów można zaliczyć również to, że na rynku dostępne są rozbudowane roboty sprzątające, które poza odkurzaniem myją także podłogę.

Warto również wiedzieć, że robot sprzątający Roomba jest tak skonstruowany, aby w żaden sposób nie rysować podłogi. A zatem nie musisz martwić się, że posadzka w Twoim domu po odkurzaniu zostanie w jakikolwiek sposób uszkodzona, do czego często dochodzi, gdy wykorzystujemy tradycyjne urządzenia.

Automatyczny powrót do bazy (stacji dokującej), wskaźnik zapełnienia pojemnika i programator pracy to tylko przykładowe udogodnienia, jakie oferują odkurzacze iRobot. Tego typu odkurzacze automatyczne to świetne rozwiązanie zarówno do małych, jak i dużych mieszkań, szczególnie że obecnie odkurzacz iRobot można kupić w atrakcyjnej cenie.

Przeczytaj więcej o: robot sprzątający, irobot, roomba,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group