Cyrk ARENA w Pile - rozstrzygnięcie konkursu

03.10.2022   Autor: Redakcja
---460
Już 15. raz Agnieszka i Mirosław Złotorowiczowie mają zaszczyt zaprosić do swojego Cyrku Arena na nowe, ekscytujące widowisko 2022. Dwugodzinny spektakl zapewni najwyższe doznania artystyczne zarówno małym jak i dużym widzom. W Pile Cyrk Arena wystąpi już w najbliższą niedzielę 9 października o godz. 16:00 na stadionie przy ul. Okrzei. Nasi czytelnicy wygrali podwójne bilety na występ. 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dyrekcji cyrku powstał spektakl dla widzów od lat 2 do 102. Goście będą mieli okazję podziwiać prawdziwych mistrzów w swojej dziedzinie. W programie 2022: widowiskowe akrobacje na wrotkach, skoki na trampolinie na wysokość kilku metrów, napowietrzne ewolucje na sztrabatach i linie pionowej, zmysłowy pokaz tańca na maszcie pionowym, ekwilibrystyka na wałkach  i bardzo rzadko spotykane w cyrkach akrobacje na linie luźnej. Nie zabraknie oczywiście komika. W tej roli Johnattan Fublee. 
Narodowy Polski Cyrk Arena gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę, która sprawi, że goście wyjdą z namiotu zauroczeni sztuką cyrkową. „Arena” to bowiem nie tylko spektakl godny polecenia, ale również bajkowa oprawa świetlna, styl i elegancja pod namiotem. Przyjdź na najlepsze widowisko cyrkowe w Polsce i przekonaj się sam!
Aby wygrać podwójny bilet na występ należało na adres konkurs@asta24.pl wysłać odpowiedź: Jaka atrakcja cyrkowa podoba się Tobie najbardziej?
Najciekawsze odpowiedzi nadesłali:
Adrian Kasprzak
Dariusz Trojanowski
Iwona Krzyżaniak
Karina Sławińska
Grzegorz Ziółkowski


Gratulujemy! 

REGULAMIN KONKURSU  

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group