Rozkopali centrum Piły i zostawili...

27.09.2022   Autor: Czytelnik asta24
895---686
Rozkopali i zostawili - napisał do redakcji pan Krzysztof, czytelnik asta24. Chodzi o remontowany odcinek al. Wojska Polskiego w Pile. 

- Od kilku dni nic się tam nie dzieje. Wygląda na to, że wszystkich pracowników przerzucili do pracy przy remoncie mostu Chrobrego, a tu nic się nie dzieje. To po co to rozkopywali, skoro od razu zostawili? To jedna z ważniejszych ulic w Pile. Te zdjęcia zrobiłem wczoraj i dziś rano. Pusto - oburza się czytelnik. 

Przypomnijmy:
remont al. Wojska Polskiego na odcinku 250 metrów rozpoczął się w połowie września. Drogowcy przebudowują skrzyżowanie z ul. Dzieci Polskich. Pisaliśmy o tym TU. 

Tymczasem w poniedziałek rozpoczął się remont mostu Chrobrego w Pile.  


- Wymieniamy dylatację bitumiczną na moście, czyli fragment nawierzchni, który przykrywa szczelinę na styku mostu i dojazdu do mostu. Tego typu prace utrzymaniowe wykonywane są systematycznie na wszystkich naszych obiektach. Teraz przyszedł czas na most nad rzeką Gwdą - tłumaczy Malwina Korzeniewska, rzecznik prasowy Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu. 

 
Prace związane są z bieżącym utrzymaniem drogi wojewódzkiej nr 188, która przebiega przez most Chrobrego, prowadzone są na 200 metrowym odcinku. Kierowcy mogą czasowo poruszać się tylko jedną nitką mostu. W związku z tym zmieniła się organizacja ruchu w rejonie ronda Solidarności oraz alei Jana Pawła II. Na jezdni pojawiło się żółte malowanie.

Utrudnienia potrwają w tym miejscu do 30 września. Podobne prace na nitce północnej Wojewódzki Zarząd Dróg w Poznaniu zlecił w 2019 roku.  

fot. Krzysztof, czytelnik asta24 
 

 
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group