Tor wrotkarski przy pilskiej galerii VIVO!

22.07.2022   Autor: Redakcja
297---244
Od 29 lipca przed centrum handlowym VIVO! w Pile od strony ul. 14 Lutego będzie można skorzystać z toru wrotkarskiego. Dodatkowo będą animacje i różne aktywności na torze, a także dostęp do wypożyczalni. Najmłodsi będą mogli skorzystać z pomocy instruktorów. 

 
Wrotkarstwo od kilku lat zyskuje popularność. W 2020 roku zostało przyjęte jako oficjalna dyscyplina olimpijska. Tor wrotkarski zawita przy centrum handlowym w dniach 29.07 – 27.08, zajmując miejsce obok plaży – na placu od strony ulicy 14 Lutego. Każdy chętny będzie mógł zaliczyć przysłowiową „jazdę bez trzymanki” w godzinach od 12:00 do 20:00 - czytamy w komunikacie VIVO!. 
 
Tor wrotkarski zostanie wyposażony w różne akcesoria, które umożliwią organizację animacji, a także przeprowadzenie wielu wrotkarskich aktywności w trakcie jazdy. Wszystko to będzie się działo do akompaniamentu wakacyjnej muzyki.
Z darmowej wrotkarskiej zabawy w VIVO! skorzystać będą mogli wszyscy, bez wyjątku – zarówno starsi, jak i młodsi.  Na miejscu pojawią się doświadczeni instruktorzy, którzy umożliwią najmłodszym dobrą zabawę. Przy torze dostępna będzie również wypożyczalnia sprzętu, w której każdy chętny, w razie potrzeby, będzie mógł skorzystać z wrotkarskiego wyposażenia: wrotek (o rozmiarach 28-42), kasku i kompletu ochraniaczy.

opr. i fot. VIVO! Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group