8-latek sam na plaży. Matka myślała, że chłopiec bawi się pod domem

05.07.2022   Autor: Redakcja
504---413
8-letni chłopiec sam przebywał na plaży miejskiej w Złotowie. Ratowniczka WOPR znalazła go płaczącego. Dopiero podczas rozmowy z policjantami chłopiec podał swoje dane. Przestraszone dziecko mundurowi odwieźli do matki. 
 
W poniedziałek popołudniu ratowniczka WOPR powiadomiła policję, że od dłuższego czasu na terenie kąpieliska przebywa dziecko bez opieki. Chłopiec początkowo bawił się na plaży, ale później zaczął szukać opiekunów.

- Pytany przez ratowniczkę, z kim jest na plaży i gdzie są rodzice, nie odpowiadał. Był płaczliwy, nie chciał rozmawiać i powiedzieć gdzie są rodzice. Przybyli na miejsce policjanci uspokoili 8-latka, który po chwili wyjaśnił, że przyjechał sam na plażę hulajnogą, gdyż myślał że jest tu jego starsza siostra. Chłopiec przekazał mundurowym jak się nazywa, lecz nie znał adresu zamieszkania - relacjonuje mł.asp. Damian Pachuc, rzecznik prasowy złotowskiej policji. 
Mundurowi ustalili adres zamieszkania i odwieźli do matki. Kobieta była przekonana, że syn jest na pobliskim placu zabaw gdzie pozwoliła mu się bawić.

fot. KPP Złotów 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group