Kult, Andrzej Piaseczny, Liber, Mezo i Grubson w Pile

01.07.2022   Autor: Redakcja
499---378
Zapowiada się mocny koncertowy sierpień w Pile. Wystąpią znani i popularni artyści polskiej sceny muzycznej. Pojawią się m.in. Andrzej Piaseczny, Liber, Mezo, Grubson i Kult. 

W lipcu również melomani znajdą coś dla siebie, szczególnie Ci którzy lubią rockowe brzmienie. 30 lipca na Stadionie Powiatowym przy ul. Okrzei wystąpią Alter Ego, Kill Folins, The Gost oraz Ribs in Coke.

Jednak najwięcej będzie się działo w sierpniu. 13 sierpnia w sobotę w tym samym miejscu odbędzie się Rodzinny Piknik Sportowy z okazji 100-lecia Stadionu Powiatowego. - Wprawdzie 100 – lecie przypada 14 sierpnia, to zaczynamy dzień wcześniej, bo w niedzielę tradycyjnie organizujemy Rodzinny Piknik Wojskowy. Podczas jubileuszowych obchodów do południa odbędą się prezentacje klubów sportowych, liczne pokazy i piknik. Wieczorem natomiast koncerty popularnych gwiazd – zapowiada organizujący wydarzenia na stadionie starosta pilski Eligiusz Komarowski. O godz. 19.00 popularne przeboje zaśpiewa zespół MELOMANY, znany z programu „Jaka to melodia”. O godz. 20.30 na scenie wystąpi Andrzej Piaseczny z zespołem.
Dzień później w tym samym miejscu od godz. 10.00 odbędzie się Rodzinny Piknik Wojskowy, z udziałem wielu jednostek i służb mundurowych. Wieczorem wystąpią gwiazdy: Liber, Mezo i Grubson. 

Na zakończenie lata 27 sierpnia na Placu Staszica zagra legendarny zespół Kult. W tym roku formacja na czele z Kazikiem Staszewskim świętuje swoje 40-lecie. W tym przypadku organizatorem jest Regionalne Centrum Kultury w Pile. 

fot. kult.art.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group