Nowa aplikacja mobilna Helios - kupuj bilety szybko i wygodnie!

27.06.2022   Autor: Redakcja
---

Sieć kin Helios udostępniła swoim widzom nową wersję aplikacji na smartfony, która pozwala kupować i rezerwować bilety do wszystkich kin sieci w Polsce. Rozwiązanie, działające w oparciu o system płatności mobilnych, umożliwia wygodne przeglądanie repertuaru, oglądanie zwiastunów filmów i samodzielny wybór miejsc.

Aplikacja mobilna Helios to wygodny sposób na kupowanie biletów, bez konieczności stania w kolejkach do kas. Po dotarciu do kina można od razu udać się w kierunku sali, okazując obsłudze bilet w postaci kodu QR, bez konieczności drukowania biletu. Aplikacja pozwala także szybko zapoznać się z opisami i zwiastunami filmów, jak również sprawdzić widok sali i samodzielnie wybrać najlepsze miejsca. Jej dodatkowym plusem jest intuicyjny system, który nie wymaga wchodzenia na stronę internetową i każdorazowego podawania danych osobowych przy zakupie. Aplikacja ponadto umożliwia dokonanie zwrotu biletów, a także podarowanie ich wybranej osobie.

Nowa aplikacja mobilna Helios - kupuj bilety szybko i wygodnie!W celu dokonania zakupu biletów wystarczy wybrać jeden z dostępnych w repertuarze tytułów, a następnie określić dzień, godzinę seansu oraz miejsca w sali. Proces zakupu jest realizowany przy użyciu podłączonej do systemu karty płatniczej widza. Z rozwiązania mogą korzystać klienci wszystkich 52 kin sieci Helios w całej Polsce. System zapamiętuje wskazaną lokalizację, co eliminuje konieczność wybierania jej za każdym razem, kiedy aplikacja jest uruchamiana.

Bezpłatna aplikacja Helios działa na telefonach z systemami iOS oraz Android. Aby móc z niej korzystać wystarczy przejść jednorazowy proces rejestracji. Kartę służącą do płatności za bilety można w każdej chwili dodać z poziomu telefonu. Program posiada wszelkie wymagane certyfikaty zabezpieczające dla transakcji kartami płatniczymi w aplikacjach mobilnych.

Z aplikacją Helios można z łatwością wybrać najlepsze miejsca w sali, szybko kupić bilet lub, w razie potrzeby, go zwrócić. Pobierz już dziś w App Store lub Google Play!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group