150 GB za 1 zł przez miesiąc? Promocja w Orange Flex

27.06.2022   Autor: Artykuł sponsorowany
---

A gdyby tak mieć 150 GB netu za złotówkę do wykorzystania na wszystko poza socjalami – bo one byłyby całkowicie za darmo? W Orange Flex to możliwe! W ramach promocji na start dla wszystkich nowych Flexowiczów ta nowoczesna sieć komórkowa rozdaje pakiety za 1 zł. Wszystkie, nawet te najdroższe! Przeczytaj, jak zgarnąć miesiąc internetu za złotówkę i czy warto w ogóle dołączyć do Orange Flex.

Oferta Orange Flex – czym się wyróżnia?

Orange Flex to sieć komórkowa w aplikacji, czyli taka, w której wszystkim zarządzasz z poziomu własnego smartfona. Chcesz o coś zapytać konsultanta – to piszesz za darmo na czacie, zamiast dzwonić na infolinię. Potrzebujesz nowego numeru lub telefonu – zamawiasz w aplikacji. Wszystko szybko, wygodnie i bez opuszczania kanapy.

W Orange Flex nie musisz przejmować się formalnościami. Płacisz co miesiąc z góry, kartą płatniczą albo BLIK-iem, za usługi, które sam sobie wybierasz. Możesz je zmieniać przed każdym okresem rozliczeniowym – tak jak akurat potrzebujesz. A jeśli nie lubisz zaprzątać sobie głowy tak przyziemnymi sprawami, jak płacenie za telefon, żeby nagle konto nie zostało zablokowane, to możesz podpiąć kartę pod aplikację i włączyć płatności automatyczne. Easy-peasy!

Ciekawa jest też sama oferta Orange Flex. Każdy pakiet, tzw. Plan, zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce oraz social media bez limitu GB w kraju. A do tego tyle GB netu na „pozostałe” internety, ile zawiera dany Plan. To kolejno:

§  15 GB za 25 zł – w tym 3,48 GB (od 28.06. – 4,32 GB) w roamingu w UE,

§  30 GB za 30 zł – w tym 4,18 GB (od 28.06. – 5,18 GB) w roamingu w UE,

§  45 GB za 35 zł – w tym 4,88 GB  (od 28.06. – 6,04 GB) w roamingu w UE i dostęp do sieci 5G,

§  80 GB za 50 zł – w tym 6,96 GB (od 28.06. – 8,63 GB) w roamingu w UE i dostęp do sieci 5G,

§  150 GB za 80 zł – w tym 11,14 GB (od 28.06. – 13,81 GB) w roamingu w UE i dostęp do sieci 5G.
 

Jak zgarnąć 150 GB netu za 1 zł w Orange Flex?

Jeśli jeszcze nie znasz Orange Flex, to nie musisz płacić na start pełnej kwoty za Plan, by poznać bliżej tę sieć i możliwości jej aplikacji. Wystarczy, że przed wybraniem metody płatności wpiszesz kod FLEX, by za dowolny Plan zapłacić 1 zł. Nawet ten, w którym dostajesz 150 GB netu! Za tę złotówkę dostajesz miesiąc normalnego korzystania z usług i apki. Sprawdzasz, co znajdziesz w Sklepie Flex i odbierasz kody zniżkowe w Klubie Flex.

A jeśli pod koniec miesiąca zostanie Ci trochę niewykorzystanych GB, to wysyłasz je za darmo znajomemu Flexowiczowi albo przeznaczasz na sadzenie drzew. Nic się nie marnuje!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group