Seniorada Powiatu Pilskiego już w środę

21.06.2022   Autor: Redakcja
648---381
W środę, 22 czerwca na Stadionie Powiatowym przy Okrzei odbędzie się piknik dla seniorów z wieloma atrakcjami – Senioriada Powiatu Pilskiego. -To pierwsze takie wydarzenie integrujące środowisko i o takiej skali - informuje Starostwo Powiatowe w Pile. 

W programie m.in. występ kabaretu, kiermasz rękodzieła, występy zespołów podopiecznych WTZ i DPS,️ występ taneczny pilskich SENIORIT, pokazy ratownicze, samoobrony, fryzjerskie, taneczne, porady zdrowotne i dietetyczne. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnia Krzysztof Belak. Początek od godz. 11.00. 

Organizatorem pikniku jest Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile i Odział Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pile. - Jako związek na terenie naszego okręgu mamy wiele kół działających w terenie. Z reguły spotykaliśmy się dotąd we własnym gronie.  W tym roku po raz pierwszy, dzięki pomocy Pana Starosty organizujemy duże spotkanie, w którym uczestniczyć będą członkowie także innych stowarzyszeń i organizacji seniorskich - mówi Leokadia Figurniak, prezes Oddziału Okręgowego PZERiI w Pile.
- Na  to wyjątkowe na wydarzenie zapraszamy wszystkich seniorów, także te osoby, które nie są członkami PZERii czy innych stowarzyszeń, a mają ochotę ciekawie i miło spędzić czas. Spotkanie potrwa do godzin popołudniowych, tak długo jak seniorom sił i czasu wystarczy - dodaje starosta pilski Eligiusz Komarowski. 

opr. i fot. Starostwo Powiatowe w Pile
fot. poglądowa Pixabay

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group