Pieszo przez polskie wybrzeże

18.06.2022   Autor: Mateusz Manthai
---16

W 80 dni przez... polskie wybrzeże. W taką wyprawę ruszył Dominik Kazrath z Czarnkowa. Podróżnik chce przejść ze Świnoujścia przez Krynicę Morską na Hel.  

 – Stwierdziłem, że promocja polskiego wybrzeża jest bardzo potrzebna, jest bardzo niedoceniana. Chciałbym spędzić po trzy dni w każdej miejscowości, pokazując jak najwięcej atrakcji oraz poruszać tematy dotyczące bezpieczenstwa na polskich drogach. Stwierdziłem, że najbardziej atrakcyjne będzie, gdy wyruszę na stopa. Wyruszam z Czarnkowa. Biorę ze sobą tylko i wyłącznie plecak, namiot oraz karimatę. Będzie to moja przygoda życia i przy okazji będę mógł pokazać jaka Polska jest piękna - mówi Dominik Kazrath

W pierwszym etapie podróży Dominik chce stopem dostać się do Świnoujścia. Stamtąd piechotą ruszy w dalszą drogę. Mężczyzna oprócz rzeczy potrzebnych do surwiwalu, zabrał ze sobą dwa tysiące złotych. Jak mówi, ta kwota na początek powinna starczyć. Później podróżnik chce łapać dorywcze prace w nadmorskich kurortach. Finał wędrówki planuje pod koniec września na Helu. Dominik będzie także nagrywał swoją wyprawę. Jego przygody będzie można zobaczyć w wakacje na antenie TV ASTA. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group