Czujność policjantów pilskiej drogówki

15.06.2022   Autor: Redakcja
313---

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP Piła podczas patrolu ulic zauważyli mężczyznę, który swoim wyglądem przypominał poszukiwanego sprawcę włamania do sklepu zoologicznego. Ich przypuszczenia okazały się trafne. 26-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty. 

-Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego podczas odprawy służbowej zostali zapoznani z zarejestrowanym na kamerze monitoringu wizerunkiem osoby podejrzanej o dokonanie kradzieży z włamaniem. Mężczyzna ten 5 czerwca br. w nocy używając studzienki kanalizacyjnej wybił szybę i włamał się do sklepu zoologicznego. Następnie uszkodził kasetkę i dokonał zaboru pieniędzy w kwocie 3,5 tysiąca złotych. Swoim działaniem łącznie spowodował straty w wysokości przekraczającej 4,5 tysiąca złotych - poinformowała sierż. Magdalena Szukajło z pilskiej policji. 

W trakcie patrolu al. Poznańskiej mundurowi zauważyli mężczyznę, którego wygląd przypominał wizerunek sprawcy kradzieży z włamaniem. Przypuszczenia policjantów okazały się trafne i finalnie doprowadziły do zatrzymania 26-latka odpowiedzialnego za popełnienie tego przestępstwa. Mężczyzna usłyszał zarzut, za który grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 


opr. i fot. KPP Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group