Dzień Dziecka w kinie Helios - rozstrzygnięcie konkursu

26.05.2022   Autor: Redakcja
991---
W najbliższy weekend oraz w środę 1 czerwca pilskie kino Helios będzie należało do dzieci. Z okazji Dnia Dziecka kino przygotowało bogaty repertuar filmów dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami.  Z tej okazji mieliśmy do rozdania bilety na filmy dla dzieci. Przedstawiamy rozstrzygnięcie konkursu.

Do wygrania było pięć podwójnych biletów na seanse dla dzieci w dniach 28, 29 maja oraz 1 czerwca. Aby zdobyć jedną z wejściówek, wystarczyło wysłać do nas wiadomość mailową z odpowiedzi na pytanie: "Jak ważny jest dla Ciebie Dzień Dziecka i w jaki sposób go obchodzisz?". Spośród wielu odpowiedzi, wylosowaliśmy 5, których autorów nagrodziliśmy biletami.

LISTA ZWYCIĘZCÓW

1. Emila Janczewska
2. Mateusz Strzelczyk
3. Mirosław Pastusiak
4. Aleksandra Kasprzak
5. Dorota Nizgórska


Gratulujemy!

Seanse dla dzieci:
 

DOGTANIAN. PSI MUSZKIETERIER
Kategoria wiekowa - od 4 lat,
Czas trwania 84 min.

Młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. Wraz ze słynnymi muszkieterierami Atosem, Portosem i Aramisem będzie musiał obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i podbić serce pięknej Juliette? Ta psia drużyna podbije kina! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

PAN WILK i SPÓŁKA. BAD GUYS
Kategoria wiekowa - od 7 lat,
Czas trwania 100 min.

Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, mistrz kamuflażu, Pan Rekin, Pan Pirania i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula. Kiedy złoczyńcy zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę - aby uratować ich wszystkich od kary więzienia postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Czy im się to uda? Sprawdźcie sami w tej zabawnej opowieści nie tylko dla najmłodszych widzów.

DETEKTYW BRUNO
Kategoria wiekowa - b.o.,
Czas trwania 110 min.

Ośmioletni Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Mieszka w rodzinnym domu dziecka, gdzie jest mu dobrze, ale tęskni za rodzicami. Kiedy odkrywa pozostawioną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu postanawia ruszyć na poszukiwania. Do pomocy „wynajmuje” detektywa Bruno, niezbyt sympatycznego serialowego aktora. Czy pełen entuzjazmu chłopiec i zmanierowany dorosły rozwiążą zagadkę i zaprzyjaźnią się ze sobą? Detektyw Bruno to niezwykle wzruszająca historia, którą koniecznie trzeba obejrzeć!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group