Nietypowe prezenty na wieczór panieński – garść ciekawych pomysłów [18+]

25.05.2022   Autor: Artykuł sponsorowany
---
Co podarować przyjaciółce, która wychodzi za mąż, z okazji jej wieczoru panieńskiego? W ostatnich latach popularność zyskały tanie i zabawne akcesoria takie jak na przykład ekscentryczne kapelusze czy okulary zwracające uwagę na przyszłą pannę młodą. W sklepach znaleźć można także różne trofea, odznaki, lub szarfy. Chociaż tego typu dodatki mogą być zabawnym upominkiem, są całkowicie niepraktyczne i jednorazowe. Czy przyszłej pannie młodej można podarować coś z poczuciem humoru i klasą jednocześnie? Oto kilka propozycji takich właśnie prezentów.

Zestaw ozdobnych kieliszków i szklanek

Zestaw ozdobnych kieliszków to świetny upominek na wiele okazji. Świetnie sprawdzi się on również na wieczorze panieńskim, w szczególności jeżeli zostanie on właściwie spersonalizowany. Taką możliwość daje naniesienie na szkło grawerunku. A co, jeśli przyszła panna młoda jest abstynentką? Ten trend rozpowszechnia się przecież z roku na rok coraz szerzej. Nie wspominając już o tak zwanych "białych weselach", podczas których nie pije się alkoholu. W takim wypadku lepszym pomysłem będą uniwersalne szklanki do soków czy choćby kawy latte. Oczywiście tego typu zestaw również możemy spersonalizować i nanieść na niego zarówno napisy, jak i proste symbole.

Gadżety erotyczne na prezent dla przyszłej panny młodej

Gadżety erotyczne to bardzo często wybierane prezenty na wieczory panieńskie i kawalerskie. To w końcu ostatnia okazja, kiedy spotyka się przyjaciółkę lub przyjaciela przed zmianą stanu cywilnego i utrwaleniem swojego związku. Co ważne, zabawki i artykuły erotyczne może podarować pannie młodej jedynie bliska przyjaciółka. Tak intymny prezent od kogoś, kto nie zna jej zbyt dobrze, mógłby zostać źle odebrany.
Jakie artykuły erotyczne sprawdzają się jako upominek przed zbliżającym się ślubem? Najczęstszym błędem jest wybór tanich gadżetów niskiej jakości, które mają być jedynie zabawnym akcentem, jednak taki podarunek może okazać się bezużyteczny. Chcąc sprezentować przyjaciółce intymny prezent, lepiej zdecydować się na profesjonalne gadżety wysokiej jakości. Może to być na przykład gra erotyczna albo zestaw akcesoriów BDSM jak satynowe opaski na oczy i kajdanki zapakowane w eleganckie pudełko prezentowe.
Przy wyborze artykułów erotycznych warto kierować się tym, co wie się o własnej przyjaciółce. Czy jest to osoba nieśmiała, czy może chętnie przetestuje w sypialni coś zupełnie nowego? Najlepiej, jeśli z okazji zbliżającego się ślubu przyszła panna młoda zostanie obdarowana gadżetem lub zestawem dla par, który będzie mogła wypróbować wraz ze swoim nowo poślubionym małżonkiem. Odpowiednie propozycje tego rodzaju prezentów znaleźć można w profesjonalnych sklepach jak easytoys.pl.

Vouchery na spełnienie marzeń i aktywnie spędzony czas

Ślub to wielkie wydarzenie, które pamięta się do końca życia. To także ważna życiowa zmiana, która często szybko pociąga za sobą kolejną, jaką jest pojawienie się dzieci. Często mówi się, że przed założeniem rodziny warto w pełni skorzystać w życia, zwiedzić świat i spełnić marzenia, które później, w towarzystwie kilkuletnich maluchów, mogłyby okazać się trudne do spełnienia. Czy bliska osoba wychodząca za mąż miała szansę doświadczyć tego wszystkiego? O czym naprawdę marzy? Może jest to lot balonem, albo lekcja nurkowania?
Ciekawym i wyróżniającym się upominkiem dla przyszłej panny młodej może być voucher na przykład na lot awionetką, przejazd samochodem terenowym, albo skok na bungee. Jest także wiele odpowiednich voucherów dla osób preferujących spokojniejsze aktywności, w tym duży wybór nietypowych lekcji i kursów, jak na przykład wyrabiania mydła, czy malowania.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group