Rowerowa Piła - konkurs na najbardziej aktywne miasta

18.05.2022   Autor: Artur Maras
---429
Rowerem do pracy oraz rowerem do szkoły lub na uczelnię. To kolejny konkurs dla miłośników dwóch kółek organizowany w Pile. Zabawa polega na zbieraniu jak największej ilości punktów, które przyznawane są za wykonywanie codziennych rowerowych podróży. 
 
- Wystarczy dołączyć do jednej z dwóch rywalizacji, czyli rowerem do pracy bądź też rowerem do szkoły i na uczelnię. Za każdy kilometr naliczamy jeden punkt, a dodatkowe punkty, bonusy będą przyznane osobom, które poruszały będą się regularnie. Za jeden taki przejazd do pracy będzie 50 punktów. Za cztery takie przejazdy dodatkowe 250 punktów - mówi Bartosz Mirowski z Urzędu Miasta w Pile. 
 
Do rowerowej rywalizacji można dołączyć w dowolnym momencie za pośrednictwem aplikacji Aktywne Miasta. Osoby biorące udział w rywalizacji powinny przesyłać na adres mailowy (konkursuczenistudent@um.pila.pl lub konkurspracownik@um.pila.pl) zrzuty ekranu aplikacji wraz z mapami potwierdzającymi poszczególne przejazdy z całego tygodnia.
Urząd Miasta co środę będzie publikował listę rankingową. Dla uczniów pilskich szkół oraz pilskich studentów rywalizacja potrwa do 24 czerwca. Za to osoby dojeżdżające rowerem do pracy powalczą o wygraną do 31 lipca.   
 
 
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group