"Noworoczny wieczór z gwiazdami" - rozstrzygnięcie konkursu

23.12.2021   Autor: Redakcja
238---211
W piątek 7 stycznia o godz. 19:00 w Teatrze Miejskim w Pile odbędzie się koncert pn. "Noworoczny wieczór z gwiazdami". Z tej okazji zorganizowaliśmy dla Państwa konkurs, którego wyniki przedstawiamy poniżej. 

Dla naszych widzów mamy cały kalejdoskop muzyki klasycznej i popularnej: przed Państwem spotkanie z najjaśniejszymi punktami w galaktyce muzycznej. Z planety Operetka przybędzie najsławniejszy duet miłosny w całym kosmosie, czyli „Usta milczą, dusza śpiewa”. Niczym kometa na widnokręgu przemknie arcydzieło muzycznego humoru – aria Figara z „Cyrulika sewilskiego”. Gwiazdą Polarną, wskazującą nam drogę, będzie brawurowy kankan, zaś na Drodze Mlecznej spotkać będzie można fragmenty musicali… I jeszcze jedno – w naszym koncercie kosmonautów zastąpią piraci. Oczywiście – z Karaibów. Zapraszamy na ten pokaz fajerwerków humoru, wzruszenia i dobrej zabawy!​​​​​​ - informują organizatorzy
Aby zdobyć podwójny bilet na koncert wystarczyło wysłać do nas wiadomość mailową z odpowiedzą na pytanie: Dlaczego chcesz wziąć udział w koncercie "Noworoczny wieczór z gwiazdami"? . Spośród wielu odpowiedzi wylosowaliśmy sześć, których autorów nagrodziliśmy biletami.

ZWYCIĘZCY TO:

1. Dorota Milajska
2. Grażyna Kaczmarczyk
3. Bożena Masalska
4. Monika Pisańczyk
5. Lidia Otowska
6. Monika Kujawska

Gratulujemy i życzymy udanego koncertu!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group