Anna z Piły cierpi na raka kręgosłupa. Potrzebuje wsparcia

22.12.2021   Autor: Redakcja
887---154
Tylko i aż 1500 zł brakuje schorowanej pilance, by poprawić komfort jej funkcjonowania. Anna Łakomska cierpi na złośliwy nowotwór w kręgosłupie: wyściółczak drugiego stopnia. 

- Zbiórka zorganizowana na pomoc w leczeniu i pokryciu kosztów związanych z chorobą w celu pomocy mojej najwspanialszej mamie.
Od wielu lat moja mama zmagała się z bólami kręgosłupa, które były spowodowane nieszczęśliwym wypadkiem i złamaniem kręgów w młodzieńczych latach -
pisze na portalu pomagam.pl Adrian, syn Anny Łakomskiej. 

Pilanka w lipcu 2019 roku tego roku usłyszała diagnozę. Od tego czasu zaczęła się walka z czasem.  

- Na każde badania i wizyty jesteśmy zmuszeni parę razy w tygodniu odbywać dwugodzinną podróż, do oddalanej o 100 kilometrów Bydgoszczy. Przez stan zdrowotny - niedowład nóg spowodowany chorobą i powikłaniami po operacji, mama nie jest w stanie funkcjonować bez naszej pomocy - jej dzieci. Ze względu na to, że mama była jedyną osobą pracującą nasz stan finansowy uległ pogorszeniu, a wszystkie oszczędności znikły w mgnieniu oka - dodaje syn Anny. 
ABY WESPRZEĆ ZBIÓRKĘ DLA ANNY WYSTARCZY KLIKNĄĆ TU 

 
Zebrane na portalu pomagam.pl pieniądze posłużą na zakup: 
- Łóżka i materaca przystosowanego do jej schorzenia związanego z kręgosłupem
- Wymianę kabiny prysznicowej, ponieważ aktualna jest zbyt wysoka, co uniemożliwia swobodne umycie się.
- Potrzebne jest również pokrycie kosztów związanych z prywatnymi wizytami u lekarzy oraz dojazdy do szpitala onkologicznego. 

- Kolejnym etapem leczenia tej wspaniałej kobiety jest radioterapia lub chemioterapia oraz liczne badania i wizyty na oddziałach onkologii i neurochirurgii. Proszę Państwa o udostępnienie mojej zbiórki lub wpłatę chociażby złotówki. Za każą pomoc będziemy wdzięczni - prosi syn pilanki. 

fot. archiwum rodzinne Adriana Łakomskiego  

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group