Dlaczego warto kupić produkty marki Spokey?

17.12.2021   Autor: Reklama
1700---43
Dlaczego warto kupić produkty marki Spokey?
Jazda na rolkach czy deskorolce to wspaniały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu, a jednocześnie – sprawne przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego. Po latach pozostawania w cieniu, rolki i deski wracają do łask, zachęcając do outdoorowych miejskich przygód. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w tych sportach lub powrócić do nich po latach przerwy, warto od razu zainwestować w lepszy sprzęt – na przykład marki Spokey.

Oglądając z boku wyczyny profesjonalnych deskorolkarzy czy rolkarzy, można uznać, że to sport dla odważnych i wyjątkowo sprawnych fizycznie osób. Salta, podskoki, jazda po krawędzi toru – zaawansowani miłośnicy rolek czynią z jazdy prawdziwą sztukę. Nie oznacza to, że musisz mieć w planach zostanie następcą Tony'ego Hawka, by móc zaangażować się w tego rodzaju aktywność. Dla wielu osób jazda na rolkach czy deskorolce to po prostu sposób na relaks i ruch na świeżym powietrzu oraz odkrywanie miejskich przestrzeni z nowej perspektywy. Jeszcze inni traktują te akcesoria przede wszystkim jako środki transportu.

Deskorolki i łyżworolki Spokey – co je wyróżnia?
Spokey – popularna w Polsce sportowa marka – zadbała o potrzeby każdego (obecnego i przyszłego) fana rolkarstwa, wprowadzając na rynek rolki i deskorolki dla użytkowników o różnym stopniu zaawansowania. Łączy je najwyższy standard wykonania i świetna jakość materiałów. Dzięki temu, akcesoria pozostają w doskonałym stanie nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Rolki Spokey – na co zwrócić uwagę przy ich doborze?
Jeśli wybierasz rolki z myślą o dłuższym i intensywnym wykorzystaniu, warto już przy pierwszym zakupie zwrócić uwagę na kwestie istotne dla bardziej zaawansowanych rolkarzy. Pierwszą z nich jest płoza. Jeśli chcesz, by wytrzymała intensywną eksploatację, najlepiej unikać plastiku – metal będzie znacznie lepszym wyborem.
Wybór konstrukcji rolki zależy w dużej mierze od tego, jaki styl rolkarstwa planujesz uprawiać. Na początek polecamy czterokołowe rolki z kołami o średnicy maksimum 84 mm. Ważne, by były wyposażone w dobre hamulce. Jeśli chcesz uczyć się tricków, szukaj rolek z plastikową skorupą i cuffem, zwiększających kontrolę nad ruchem i chroniących przed uderzeniami. To właśnie takie łyżworolki dominują w ofercie Spokey, dostępnej na https://www.empik.com/marka/spokey Rolki damskie Spokey, jak i modele męskie, wyróżniają się nie tylko jakością, ale również i atrakcyjnym designem.

Deskorolka Spokey – jak wybrać odpowiednią?
Spokey oferuje różne rodzaje deskorolek dla dzieci i dorosłych, w tym:
●    deskorolki tradycyjne
●    longboardy
●    małe deskorolki fiszki
●    deskorolki cruiser

Jeśli chcesz trenować różne tricki, jak kickflip, ollie czy wallride, najlepszym wyborem będzie tradycyjna deskorolka – ta o prostokątnym kształcie zakończonym obłymi krawędziami. Wydłużony longboard to dobra propozycja dla tych, którym zależy przede wszystkim na miejskiej jeździe. Dzięki swojej konstrukcji lepiej radzi sobie z nierównościami nawierzchni. Można też na nim tańczyć – longboard dancing to coraz popularniejsza dziedzina! Deskorolka fiszka to z kolei poręczny środek transportu w miejskich przestrzeniach. Raczej nie wykonasz na niej tricków, za to zabierzesz ją ze sobą wszędzie! 

Przymierzając się do zakupu rolek lub deskorolki postaw na sprawdzoną, rodzimą markę, której produkty wyróżniają się najwyższą jakością. Bez względu na wiek czy stopień zaawansowania, sprzęty i akcesoria sportowe Spokey spełnią twoje oczekiwania. 


fot. materiał własny klienta

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group