Naćpany kierowca skradzionym autem wjechał na policyjny parking

09.12.2021   Autor: Redakcja
424---153
Mężczyzna z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów... przyjechał samochodem pod chodzieską komendę. Policjanci go zatrzymali. Okazało się, ze mężczyzna ma jeszcze kilka przestępstw na swoim koncie. 

Mieszkaniec Wągrowca zaparkował swoje auto pod komendą, pomimo zakazu wjazdu. Kiedy policjanci podeszli do auta, zauważyli leżący w środku woreczek z białym proszkiem.

- Jak się okazało, kierowca pojazdu i zarazem właściciel feralnego woreczka, znajdował się w budynku komendy, bowiem przywiózł tu swoją znajomą. W policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że mężczyzna ma orzeczony czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, obowiązujący do końca 2023 roku. Mundurowi w aucie ujawnili kolejny woreczek z zabronioną substancją. Przeprowadzone badanie wykazało, że w obu woreczkach znajdowała się amfetamina - czytamy na stronie chodzieskiej policji. 
Zatrzymany przez funkcjonariuszy 31-latek przyznał, że jest pod wpływem narkotyków. Badanie krwi dało wynik pozytywny na obecność amfetaminy i extasy.

- To jeszcze nie koniec problemów kierowcy. Sprawdzenie pojazdu w systemach policyjnych wykazało, że renault, którym mężczyzna podjechał pod komendę, figuruje jako utracone wskutek przywłaszczenia, co także jest przestępstwem - czytamy dalej. 

Policjanci zatrzymali mężczyznę, a pojazd i narkotyki zabezpieczyli. Teraz, za przestępstwa, których się dopuścił, odpowie przed sądem. Grozi mu surowa kara.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group