Nowa uczelnia wyższa w Złotowie

27.11.2021   Autor: Jakub Sierakowski
---

Studenci mogą kształcić się na kierunku administracyjnym. Jednak jak się okazuje – droga do kolejnych specjalizacji jest jak najbardziej otwarta. 


Złotów podpowiedział nam rynek. Pierwszą rzecz, którą tutaj otworzyliśmy, było Centrum Studiów Podyplomowych. I od wiosny ubiegłego roku, realizujemy studia podyplomowe MBA. W rozmowach z władzami powiatu, które też w pewien sposób się tutaj zaangażowały, doszliśmy do wniosku, że kierunek, który najbardziej odpowiadałby na potrzeby lokalnego rynku, to administracja – studia pierwszego stopnia - mówi Krzysztof Kupiński, dyrektor zarządzający Wyższej Szkoły Kadr Menadżerskich w Koninie, p.o. dziekana filii w Złotowie. 

Której absolwenci po trzech latach otrzymają tytuł licencjata.  Zajęcia rozpoczną się już w weekend. Studenci będą uczyć się takich przedmiotów, jak filozofia czy prawo administracyjne. Nowa uczelnia organizuje już także szkolenia dla pracowników samorządów, dot. Cyberbezpieczeństwa i prowadzonych przez emerytowanych oficerów policji. Konińska uczelnia ma kolejne plany dotyczące swojej złotowskiej filii. W przypadku dużego zainteresowania ze strony studentów, w perspektywie 2 lat możliwe jest otwarcie kolejnych kierunków: ekonomii, prawa czy kryminologii. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group