Ojciec z synem włamali się do mieszkania i ukradli biżuterię

25.11.2021   Autor: Redakcja
406---368
Dwóch złodziei zatrzymali policjanci z Kaczor. Ojciec z synem włamali się do jednego z mieszkań w Śmiłowie i ukradli biżuterię. Po zaledwie kilku godzinach zostali zatrzymani. 

W środę policjanci z Kaczor otrzymali informację o włamaniu do jednego z mieszkań w pobliskim Śmiłowie. Z mieszkania została skradziona biżuteria o wartości kilkuset złotych.

- Na bazie własnych ustaleń policjanci wytypowali osoby, które mogły mieć związek z włamaniem. Kilka minut później udali się do mieszkania dwóch mężczyzn, którzy w przeszłości byli już odpowiedzialni za dokonanie kradzieży. 53-letni mężczyzna oraz jego 24-letni syn zaprzeczali, aby mogli mieć związek z tą sprawą. Funkcjonariusze jednak postanowili sprawdzić ich mieszkanie, gdzie ujawniono biżuterię pochodzącą z kradzieży - relacjonuje st. sierż. Wojciech Zeszot, rzecznik prasowy pilskiej policji. 
Obaj mieszkańcy gminy Kaczory zostali zatrzymani. Ostatecznie tylko 24-latek usłyszał zarzuty związane z dokonaniem kradzieży z włamaniem, za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group