2-latek na parapecie trzy piętra nad ziemią - VIDEO

14.10.2021   Autor: Redakcja
630---172
2-letni chłopczyk na parapecie. Taki widok zarejestrował jeden z mieszkańców Wałcza i powiadomił policję. O sprawie jako pierwszy napisał portal Extra Wałcz. 

Policja otrzymała zgłoszenie, że dziecko stoi na parapecie w czwartek tuż po godz. 11.00. Było to trzecie piętro bloku na jednym z wałeckich osiedli. - Gdy policjanci przybyli na miejsce dziecko było już w mieszkaniu. Opiekowała się nim matka. W mieszkaniu znajdowało się jeszcze jedno, 3-letnie dziecko. Kobieta była trzeźwa, w związku z tym policja nie będzie wszczynać żadnego postępowania - informuje asp. Beata Budzyń, rzecznik prasowy wałeckiej policji. 
AKTUALIZACJA
We wtorek, 19 października Komenda Powiatowa Policji w Wałczu poinformowała o prowadzonych w tej sprawie czynnościach wyjaśniających i sprawdzających: 

- W związku z tym zdarzeniem prowadzone są czynności z ustawy kodeks wykroczeń w kierunku sprawowania właściwego nadzoru nad małoletnim oraz ustawy kodeks karny pod kątem narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Zebrane materiały zostaną przekazane do sądu rodzinnego - tłumaczy asp. Beata Budzyń, rzecznik prasowy wałeckiej policji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group