Żegnamy kilogramy z Projekt Zdrowie Piła

24.09.2021   Autor: Reklama
1649---1736

Małe kroki prowadzą do dużych zmian...

W gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie każdy Pacjent może liczyć na indywidualnie ułożoną dietę, modyfikowaną na każdej wizycie w zależności od aktualnych wyników i potrzeb Pacjenta. Dbamy również o to, aby układny jadłospis nie nadszarpnął domowego budżetu, a potrzebne produkty były dostępne w popularnych marketach. Zdrowa dieta nie musi być droga, korzystamy z sezonowości produktów.

Od lat jesteś na dietach i nie udaje Ci się trwale schudnąć? Zmień to z nami!

Postanowienia podejmuje większość z nas, jednak mało kto potrafi w nich wytrwać. Bo ciągle są jakieś okazje, a to urodziny, imieniny, wakacje lub sytuacje stresujące, które powodują, że sięgamy po niezdrowe przekąski itp. - Dlatego tak ważne jest wsparcie dietetyka, który będzie motywował i pomagał przetrwać trudne chwile. Odchudzanie to nie sztywny plan żywieniowy, ale też relacja, rozmowa, opieka ze strony specjalisty - tłumaczy mgr Ilona Józwowiak. Istotne jest to, aby stawiać sobie małe cele - pół kilograma tygodniowo i zdrowo da nam dwa kilogramy miesięcznie i nawet 24 kilogramy rocznie!

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację!
Zadzwoń lub napisz SMS pod numerem telefonu 605-308-500 lub wyślij wiadomość: e-mail: pila@projektzdrowie.info

W ramach konsultacji  każdy otrzyma bezpłatnie:
– analizę składu ciała w tym zawartość tkanki tłuszczowej i zawartości płynów metabolicznych, poznasz swój wiek metaboliczny oraz dane o zapotrzebowaniu kalorycznym

Bezpłatne konsultacje do niczego nie zobowiązują!
POZNAJ METAMORFOZY PROJKETU ZDROWIE:  https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/

Jeśli chcesz nas bliżej poznać, otrzymywać ciekawostki dietetyczne, poznać metamorfozy, zyskać pomysły na zdrowe przepisy oraz informacje o konkursach i promocjach wejdź na stronę fb i polub nas: https://www.facebook.com/ProjektZdrowiePila/?ref=pages_you_manage


ZAPRASZAM
Gabinet dietetyczny PROJEKT ZDROWIE W PILE
ul. Kusocińskiego 26/4L
tel.: 605-308-500
dietetyk mgr Ilona Józwowiak

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Dietetyka o specjalności Dietetyka spersonalizowana i psychodietetyka oraz podyplomowych studiów w zakresie: Dietetyki- poradnictwa żywieniowego. Uzupełniam i weryfikuję swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu dietetyki, chorób cywilizacyjnych i psychodietetyki. Do czasu powstania własnej poradni PROJEKTU ZDROWIE, przez kilka lat pracowałam jako dietetyk w gabinecie dietetycznym, gdzie zdobyłam doświadczenie w pracy z pacjentami. Ponadto, moje umiejętności zawodowe pogłębiałam w trakcie praktyk odbytych na oddziałach szpitalnych oraz poradni dietetycznych.


fot. materiały własne gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group