Rozpoczęło się świętowanie 75-lecia wałeckiego sportu

21.09.2021   Autor: Michał Kępiński
633---357
Przez tydzień na mieszkańców czeka cała masa sportowych wydarzeń, a 22 października Jubileuszowa Gala w Wałeckim Centrum Kultury.  

- Przygotowaliśmy cały szereg imprez, wydarzeń, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, bo to są rywalizacje dzieci, młodzieży, dorosłych, bardziej profesjonalnych drużyn i tych mniej. Organizują je zarówno szkoły, muzeum, a przede wszystkim Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z panią dyrektor, która jest koordynatorem całego projektu - mówi Maciej Żebrowski, burmistrz Wałcza. 

I tak odbędzie się między innymi Olimpiada Przedszkolaków czy bieg “750 metrów na 75-lecie wałeckiego sportu” dla dzieci i młodzieży. W piątek natomiast rozegrany zostanie turniej koszykówki Trio Basket, a w sobotę mecz piłki siatkowej, gdzie drużyna złożona z radnych i urzędników będzie rywalizować z nauczycielami. 
Przygotowano także coś dla osób niepełnosprawnych. Zmierzą się oni w sportowo-rekreacyjnej grze miejskiej. Finałem obchodów 75-lecia wałeckiego sportu będzie Jubileuszowa Gala, którą zaplanowano na 22 października w Wałeckim Centrum Kultury.  
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group