Uprawiał konopie w... szafie

20.09.2021   Autor: Redakcja
---813
W Jastrowiu policjanci interweniowali w sprawie kłótni dwóch mężczyzn. Jeden z nich uciekł. Funkcjonariusze zastali go w domu i znaleźli tam amatorską uprawię konopii. 
 

- Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury dwóch mężczyzn na jednej z ulic Jastrowia. Gdy mundurowi przybyli na miejsce okazało się, że faktycznie doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami lecz jeden z nich uciekł przed przyjazdem patrolu. Drugi z uczestników awantury, pozostał na miejscu i zrelacjonował policjantom przebieg zajścia. Okazało się, że Jastrowianin, który uciekł, wcześniej uszkodził jeden z pojazdów zaparkowanych na ulicy. Przeprowadzający interwencję funkcjonariusze udali się do domu mężczyzny, który miał dokonać uszkodzenia, by wyjaśnić wszystkie okoliczności - relacjonuje mł asp. Damian Pachuc ze złotowskiej policji. 
 

Gdy drzwi do mieszkania otworzył sprawca zajścia, na widok mundurowych, zaczął zachowywać się nerwowo. Nie tylko to zachowanie, lecz także nietypowy zapach wydobywający się z jednego z pomieszczeń, wzbudził szczególną uwagę interweniujących policjantów. Po wejściu do mieszkania policjanci, w jednym z pokoi zauważyli, że w szafie na ubrania zapalone jest światło. Po otwarciu drzwi okazało się, że zamiast ubrań stało 8 doniczek z krzakami konopi. Wnętrze szafy oklejone było srebrną folią, a uprawa dogrzewana była lampami. 39-letni amator nielegalnej uprawy został zatrzymany i złożył obszerne wyjaśnienia. Grozić mu może do 3 lata więzienia.

źródło i fot. KPP Złotów

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group