Chrześcijański hip-hop w Złotowie po raz 11

17.09.2021   Autor: Jakub Sierakowski
257---104
Wiara w Boga i hip–hop, to dobre połączenie. W Złotowie pokażą to już 11 raz. Właśnie startuje “Projekt Kostka” - jedyny w Polsce festiwal chrześcijanskiego hip-hopu. Tym razem z nowym organizatorem. 

Cały rok mogłem współpracować z księdzem Adamem i ta edycja została przygotowana niemalże przez nas, we dwójkę. To przekazanie pałeczki było na pewno mniej stresujące i bezbolesne. A presja? Jasne, że jest. “Projekt Kostka” doszedł do pewnego poziomu i bardzo byśmy chcieli, aby ten poziom rósł, a nie spadał. W tym roku są ci sami liderzy, są też młodzi, nowi liderzy i wolontariusze, dzięki czemu możemy utrzymać ten poziom, który już jest - mówi ks. Marcin Przystawski, Misjonarze Świętej Rodziny w Złotowie, organizator Projektu Kostka.
W tym roku Projekt Kostka, wraca do hali “Złotowianka”. Stąd nazwa tegorocznej edycji - “Odrodzenie”.  Poprzednio, przez pandemię, festiwal wyjątkowo zorganizowano w ogrodzie parafii Wniebowzięcia NMP u Misjonarzy Świętej Rodziny. Od dzisiaj w hali będą odbywały się m.in. prelekcje dotyczące wiary w Boga i nawrócenia oraz koncerty. Na scenie w ten weekend wystąpią tacy artyści jak Arkadio, Edzio, zespół Tato i TGD (Trzecia Godzina Dnia). Organizatorzy przygotowali również przemarsz uczestników przez miasto, który wystartuje z hali Złotowianka.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group