45-letni pilanin okradł market na ponad 10 tys. zł

10.09.2021   Autor: Redakcja
356---50
Pilanin okradł market na ponad 10 tysięcy złotych. Skradziony towar spokojnie mógłby zaopatrzyć w towar niejeden mały sklepik. 45-latek wpadł na gorącym uczynku. 

Policja otrzymała zgłoszenie o ujęciu złodzieja w jednym z pilskich marketów. Mieszkaniec Piły miał w koszyku towar o wartości 300 zł. 

- Policjanci Wydziału Kryminalnego podejrzewali, że nie jest to pierwsza kradzież mężczyzny w tym sklepie. Przystąpili oni do weryfikacji zapisów monitoringu marketu z poprzednich dni. Pozwoliło to ustalić, iż mieszkaniec Piły dokonał kradzieży co najmniej kilka razy - relacjonuje sierż. Magdalena Szukajło z biura prasowego pilskiej policji. 
Policjanci przeszukali mieszkanie, pomieszczenie gospodarcze oraz altanę na działce należące do 45-letniego pilanina. Znaleźli tam kuchenne urządzenia elektroniczne, odzież, artykuły spożywcze i higieniczne.

- Zdecydowana większość rzeczy była w oryginalnych opakowaniach oraz nie nosiła śladów użytkowania. Wartość skradzionych przez 45-letniego mężczyznę produktów przekroczyła 10 tysięcy złotych - dodaje policjantka.

Mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group