Leki psychiatryczne bez recepty? Dostępne na pilskim fanpage

01.09.2021   Autor: Czytelnik asta24
621---240
Na jednej z pilskich grup społecznościowych pojawiło się ogłoszenie o lekach m.in. na schizofrenię. Jeden z użytkowników zwrócił uwagę administratorom strony, że te leki mogą szkodzić i nie można się nimi dzielić, bez uprzedniego sprawdzenia, do kogo mają trafić.  

Pilanin zwrócił się z prośbą do użytkowniczki grupy, aby nie wydawała leku wykorzystywanego m.in. do leczenia schizofrenii bez wcześniejszego okazania recepty przez osobę, która po ten lek się zgłosi. Poprosił również administratorów grupy o weryfikowanie takich ogłoszeń. 

- Proszę, aby pani ten lek, który jest wyłącznie na receptę oddała komuś, kto pani na ten lek receptę pokaże, gdyż ktoś może popełnić samobójstwo zażywając ten lek. Proszę administratorów grupy o nieakceptowanie tego typu ogłoszeń - napisał pilanin na tej grupie. 
W efekcie administratorzy zablokowali... pilanina. 

- Moje pytanie brzmi: jakie leki psychiatryczne jeszcze można dostać na pilskich grupach za darmo? I czy faktycznie administratorzy tych grup nie muszą sprawdzać tych ogłoszeń? Niech to będzie przestroga dla osób, które chcą leki rozdawać lub sprzedawać w internecie oraz dla administratorów grup, aby sprawdzali co zatwierdzają - napisał do naszej redakcji tenże pilanin.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group