Policja urządziła "nalot" na zlot samochodów

04.08.2021   Autor: Redakcja
379---343
Policjanci z Piły, Chodzieży, Czarnkowa, Wągrowca i Poznania urządzili "nalot" na zlot samochodów. W efekcie zatrzymali 13 dowodów rejestracyjnych. 

Zlot samochodów w tym i tych zabytkowych odbył się w miony weekend w Pile. Był organizowany przez fanów motoryzacji z Piły i okolic. Na zlocie pojawili się też mundurowi. 

- W wielu przypadkach widok funkcjonariuszy i radiowozów studził zapał młodych kierowców przed popełnianiem wykroczeń. Niestety wśród uczestników zdarzyły się również osoby, które mimo wszystko nie respektowały obowiązujących zasad ruchu drogowego. Funkcjonariusze przeprowadzili ponad 50 kontroli pojazdów oraz motocykli, podczas których ujawnili ponad 30 wykroczeń, w tym także tych, związanych z przekraczaniem dozwolonej prędkości - relacjonuje st. sierż. Wojciech Zeszot, rzecznik prasowy pilskiej policji. 
Podczas prowadzonych kontroli policjanci sprawdzili także stan techniczny pojazdów. W 13 przypadkach nieprawidłowości były na tyle poważne, że właścicielom pojazdów zatrzymano dowody rejestracyjne.

fot. KPP Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group