Metamorfozy z Projektem Zdrowie

25.06.2021   Autor: Reklama
---

Pewna siebie, uśmiechnięta i totalnie odmieniona.  Jeszcze rok temu jej sylwetka wyglądała zupełnie inaczej.

Co  Panią skłoniło, aby rozpocząć kurację w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie?
Urodziłam dwójkę wspaniałych dzieci, niestety druga ciąża to był efekt kilkunastu dodatkowych kilogramów, z którymi ciężko było mi się uporać samej. Źle czułam się z nadwagą, była dla mnie problemem w codziennym życiu, ale też bardzo brakowało mi pewności siebie, ciągle czułam się zmęczona i śpiąca. Śledząc metamorfozy na Facebook’u Projekt Zdrowie uzmysłowiłam sobie, że ja też mogę coś zmienić i stać się piękną, zdrową, pewną siebie i pełną energii kobietą dla samej siebie i mojej rodziny.

Jak Pani wspomina pierwsze tygodnie trwania diety?
Na pewno nie mogę powiedzieć, że było łatwo, zwłaszcza z dwójką małych dzieci. Początki były pełne wyrzeczeń, pełne chwil zwątpienia, ale efekty które pojawiały się praktycznie od pierwszych dni kuracji dawały mi ogromną ilość motywacji.

Co cieszyło Panią najbardziej podczas trwania kuracji?
Jak każdą kobietę – ubrania! Poprzez szybkie efekty kuracji i gubienie zbędnych kilogramów z każdym tygodniem w końcu mogłam kupować i nosić rzeczy, które mi się podobały. Nie byłam już ograniczona do kupowania jednego fasonu ubrań, tylko dlatego, że w dużym rozmiarze nie miałam zwyczajnie dużego wyboru… a dodatkowo nic bardziej nie cieszy kobiety, która ze swobodą może założyć swoje ulubione dżinsy sprzed lat.

Co zyskała Pani dzięki wizycie w Projekt Zdrowie?
Na pewno więcej energii, dzięki temu poświęcam się swojej rodzinie i dzieciom w 100%. Zmiana nawyków żywieniowych wniosła dużo więcej radości i siły do mojego życia. Nie czuję zmęczenia, które dokuczało mi praktycznie cały czas zanim zaczęłam kurację. Poprzez utracone kilogramy czuję się pewna siebie, co z kolei wpłynęło również na moje życie towarzyskie. Nie wstydzę się wyjść z domu, wręcz robię to częściej.


Pani Sylwia to niesamowita kobieta - konsekwencja i upór doprowadziły ją do wymarzonego efektu z ciągłym uśmiechem na twarzy! Dla mnie ciało to fantastyczny efekt uboczny procesu jakim jest redukcja masy ciała, bo zmienia się dosłownie wszystko.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie w Pile, gdzie doświadczony dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekt.

Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 605-308-500


PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info
E-mail: pila@projektzdrowie.info
Piła, ul. Kusocińskiego 26/4L
tel.: 605-308-500

 

fot. Projekt Zdrowie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group