Już dziś Piła czuje Bluesa

12.06.2021   Autor: Artur Maras
241---163
W sobotę Piła ponownie poczuje Bluesa. Festiwal odbędzie się już po raz piąty. Koncerty na Płotkach rozpoczną się o godz. 17:00. W tym roku zagrają m.in. Szulerzy, After Blues czy trio Riedel, Kielak, Andrzejewski.

- Dla mieszkańców Piły będzie darmowy autobus, który z Placu Zwycięstwa ruszy o godz. 16:00 na Płotki i warto z tego transportu skorzystać, bo chwilę przed 17:00 rozpoczną się na scenie bardzo ciekawe rzeczy. Najpierw pojawią się motocykliści, czyli znana pilska Husaria. To co będą robili to będzie pewnego rodzaju niespodzianka dla Państwa, więc serdecznie zapraszam. Pojawią się także muzycy z Wrocławia, legendarni bluesmaniMiron Nalepa, organizator festiwalu, zastępca dyrektora RCK
Na Płotkach wystąpi także duet After Blues, PP Blues czy Sebastian Riedel - syn polskiej legendy bluesa Ryszarda Riedla w trio: Riedel, Kielak, Andrzejewski. W tym roku, ze względu na aktualne obostrzenia pandemiczne, organizatorzy mogą wpuścić na festiwal nie więcej niż 150 osób, nie wliczając w to osób zaszczepianych i ozdrowieńców. Szczegóły związane z imprezą dostępne są na stronie Regionalnego Centrum Kultury.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group