Asta Video Fest

V Festiwal Dzieciaki Talenciaki

08.06.2021   Autor: Redakcja
1253---412
V Festiwal Dzieciaki Talenciaki za nami. W konkursie wzięło udział ponad stu uczestników przesłuchiwanych w marcu w Wałeckim Centrum Kultury, a do koncertu galowego jury wybrało 50 wokalistów, którzy wczoraj wystąpili w Regionalnym Centrum Kultury w Pile.

Wokalistów oceniało jury w składzie Patrycja Jankowska z TV Asta, Cezary Górski - aranżer, muzyk, pianista Studio Esti oraz Krzysztof Marszewski - dziennikarz, artysta.  Konkurs otworzył swoim występem zwycięzca IV edycji Nikodem Śliwiński. V Festiwal Dzieciaki Talenciaki wygrała Katarzyna Szwedzka, która zaśpiewała "Russian roullette". Nagrodą dla zwyciężczyni jest nagranie własnego singla w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Dziękuję wszystkim za docenienie i za gratulacje. Dziękuje też jurorom, osobom, które brały udział w organizacji konkursu i Pani Esterce za przygotowanie oraz ogromne wsparcie i wiarę we mnie większą niż ja sama posiadam. Jestem wdzięczna, bardzo wdzięczna i cieszę się jak dziecko mimo, że może nie za bardzo było to po mnie widać - pisze na Facebooku Katarzyna Szewdzka.
Kasia to 22-letnia wałczanka, studiuje pedagogikę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Od 15 toku życia szlifuje swój talent pod okiem Estery Naczk-Suskiej w Studio Esti. Śpiewa od dziecka, a talent odziedziczyła po mamie, choć swojej przyszłości nie wiąże tylko ze swoją pasją do muzyki. W czwartek, 10 czerwca o godz. 18.30 w Kurierze Pilskim w TV ASTA Katarzyna Szwedzka będzie gościem Artura Marasa i opowie o swojej pasji do muzyki i śpiewu. 

fot. Paweł Suski 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group