Asta Video Fest

Targi Edukacyjne dla młodzieży już od piątku

06.05.2021   Autor: Artur Maras
271---55
Targi Edukacyjne w Poznaniu rozpoczynają się już w piątek 7 maja. To największe tego typu wydarzenie w Wielkopolsce. W tym roku ze względu na epidemię odbędą się one w formie zdalnej. Swoją ofertę przedstawi niemal 200 placówek edukacyjnych.

- Na 25 targi edukacyjne zapraszamy w formule online. Są one dedykowane dla nauczycieli, ale również uczniów i rodziców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Uczniowie szkół ponadpodstawowych zapoznają się z ofertą uczelni wyższych co do kierunku. Uczniowie szkół podstawowych zapoznają się z ofertą szkół ponadpodstawowych co do kierunków kształcenie na tym etapie - mówi Grzegorz Bogacz, dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile. 
Szczegóły na temat Targów Edukacyjnych znajdziecie TU 

W trakcie dwudniowych targów swoją ofertę zaprezentuje niemal 200 placówek edukacyjnych, począwszy od publicznych i prywatnych szkół po uczelnie wyższe z Polski i zagranicy. To także bezpłatne warsztaty, wykłady i webinaria oraz możliwość skorzystania z pomocy doradcy zawodowego. Pełne informacje dostępne są na stronie edukacja.mtp.pl. Tam też można śledzić na żywo ze specjalnego studia to, co dzieje się na tegorocznych targach.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group