Śmiertelny wypadek pod Gostomią

01.04.2021   Autor: Redakcja
264---333
Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 178 w okolicy miejscowości Gostomia. Pasażerka Fiata Punto, 67-letnia kobieta zginęła na miejscu. Kierujący pojazdem 69-latek trafił do szpitala w Wałczu. Ruch na tej drodze był wtrzymany. 
-Po dojeździe na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Fiat znajduje się na dachu a w jego wnętrzu znajdują się dwie uwięzione osoby. Działania zastępów polegały na wstrzymaniu komunikacji w ruchu lądowym, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji poszkodowanych z wraku samochodu za pomocą hydraulicznego sprzętu ratowniczego, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Kierujący pojazdem został zabrany do szpitala przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon pasażerki Fiata - relacjonuje mł. kpt. Marcin Kulczyk z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wałczu. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że z nieznanych przyczyn pojazd uderzył w drzewo, a następnie dachował. Kierujący Fiatem był trzeźwy. Działania służb zakończyły się krótko przed godziną 14.00. Droga w tym miejscu jest już przejezdna. 

fot. KP PSP Wałcz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group