Praca szuka człowieka

31.03.2021   Autor: Zuzanna Błaszczyk-Koniecko
1419---367
Mimo pandemii, branża komunalna w tych niepewnych czasach jest w stanie zaoferować pewne zatrudnienie. W związku z dynamicznym rozwojem Altvater Piła poszukuje pracowników na aż 6 stanowisk, związanych nie tylko z ochroną środowiska, ale też finansami i mechaniką samochodową.
 
- Pandemia wywołała wiele niekorzystnych zmian, również na rynku pracy. Mnóstwo firm zmaga się z kryzysem, a pracownicy z utraconym poczuciem bezpieczeństwa - mówi dyrektor generalny Altvater Piła Tomasz Bielański. - Podczas gdy inne firmy zwalniają pracowników, obniżają wynagrodzenia, nasza branża trzyma się mocno, a firma rozwija i ciągle zatrudnia nowych pracowników.

Poszukiwani są kandydaci na następujące stanowiska:
- kontroler finansowy,
- zastępca kierownika instalacji przetwarzania odpadów i składowiska,
- specjalista ds. ochrony środowiska i BHP,
- specjalista do spraw ochrony środowiska
- kierowca kat. C,
- mechanik samochodów ciężarowych.

Z wymaganiami dotyczącymi poszczególnych stanowisk można się zapoznać na stronie eneris.pl i pracuj.pl oraz pod numerem telefonu 660 733 576.

- Serdecznie zapraszam do składania ofert. Altvater Piła zapewnia nie tylko stabilne zatrudnienie oraz adekwatne do umiejętności i wykształcenia wynagrodzenie, ale także benefity, m.in. opiekę medyczną, karty sportowe i imprezy integracyjne - zachęca dyrektor Bielański. - Naszą mocną stroną jest zespół, składający się ze specjalistów w swoich dziedzinach, w który cały czas inwestujemy, oferując stałą możliwość rozwoju zawodowego. Warto do nas dołączyć!
ENERIS to ogólnopolska firma działająca w obszarze ochrony środowiska specjalizująca się w budowie oraz eksploatacji infrastruktury z zakresu gospodarki odpadowej, wodno-ściekowej oraz nowoczesnej energetyki. Naszym głównym celem jest redukcja poziomu zanieczyszczenia otaczającego nas środowiska – powietrza, wody i ziemi. Angażujemy się i posiadamy potencjał do budowy i finansowania efektywnych i innowacyjnych rozwiązań dedykowanych dla indywidulanych potrzeb gmin i przemysłu. Podstawą jest konsolidacja rozproszonych do tej pory zasobów i środków służących ochronie środowiska.

W 2015 roku w skład Grupy ENERIS weszła spółka ENERIS Surowce S.A., która jest kontynuatorem działalności Veolia Usługi dla Środowiska, jednej z największych w Polsce firm działających w sektorze gospodarki odpadami oraz większościowym udziałowcem m.in. Altvater Piła. Następnie do Grupy dołączyły firmy: ENERIS Recupyl – lider recyklingu baterii i akumulatorów oraz ENERIS Proeco - zarządca Instalacji Termicznego Odzysku Odpadów Niebezpiecznych w Bydgoszczy. Więcej na: www.eneris.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group