Rekrutacja do przedszkoli w Pile

25.02.2021   Autor: Artur Maras
255---128
Rodzice pilskich przedszkolaków tylko do piątku mają czas na złożenie deklaracji o kontynuacji uczęszczania ich dzieci do danej placówki. Zwalnia to rodzinę z brania udziału w ponownej rekrutacji. Ta natomiast ruszy już 9 marca.

- Do 26 lutego rodzice, których dzieci uczęszczają do publicznego przedszkola lub żłobka powinny złożyć deklaracje o kontynuację jeśli chcą dalej korzystać z tej oferty. Natomiast dla wszystkich, którzy chcą zapisać po raz pierwszy dziecko lub chcą zmienić przedszkole, najważniejsza informacja jest taka, że pomiędzy 9 a 19 marca będzie można to zrobić poprzez złożenie odpowiedniego wniosku - mówi  Sebastian Dzikowski, dyrektor wydziału Oświaty, Kultury i Sportu UM Piły. 
Ten należy wygenerować online poprzez specjalną platformę rekrutacyjną. Drugi sposób to pobranie papierowego wniosku w przedszkolu. Jak zapewnia dyrektor pilskiej oświaty i w tym roku nie powinno być problemu ze znalezieniem miejsca dla dziecka w przedszkolu publicznym, ale nie zawsze będzie to placówka, którą rodzic wybrał jako preferowaną. Aktualnie do pilskich przedszkoli uczęszcza około 2 tys. dzieci.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group