Basen w Złotowie czynny od poniedziałku

21.02.2021   Autor: Magdalena Lach
476---54
Od poniedziałku Złotowianie i nie tylko będą mogli skorzystać z basenu. Pływalnia otwiera się po tygodniu od zniesienia obostrzeń.

- Nastawiamy się od poniedziałku i zapraszamy tłumnie i gremialnie, bo możemy przyjąć w pełnym obłożeniu 75 osób. Mam nadzieję, że też się uruchomią szkółki pływackie, z którymi nam się dobrze zawsze współpracowało - mówi Adam Pulit, burmistrz Złotowa

Z wodnej rekreacji będzie można korzystać wyłącznie w reżimie sanitarnym. Maseczki trzeba będzie nosić do momentu wejścia do szatni, na całej pływalni będzie też trzeba utrzymywać 1,5 – metrowy dystans. 
Ze strefy saun złotowskiej laguny będzie można korzystać w ograniczonym zakresie. Uruchomiona zostanie tylko sauna fińska - z limitem do 2 osób obcych lub 8 - jeżeli są z jednego gospodarstwa domowego. Na podobnej zasadzie będzie można skorzystać z jacuzzi - 1 osoba lub 6 z rodziny. Z uwagi na zawieszenie zajęć szkolnych, basen będzie otwarty w dni robocze od 13-ej do 21-ej , w weekendy dłużej - od godziny 6-ej do 22-ej. 

W naszym regionie, oprócz Złotowa, na pływalnie można się udać w Chodzieży i w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group