Asta Video Fest

Kradł szczoteczki do zębów i maszynki do golenia

15.02.2021   Autor: Redakcja
712---79
Ochroniarz z drogerii oraz policjant zatrzymali złodzieja. 30-latek kradł szczoteczki do zębów i golarki. Wybiegł za nim ochroniarz, a powiadomiony policjant pomógł mu w zatrzymaniu złodzieja. 

Zatrzymany mieszkaniec Jeleniej Góry to recydywista, który w styczniu usłyszał zarzuty za kilka sklepowych kradzieży. Sprawca nie miał w Pile stałego miejsca pobytu i ukrywał się przed policjantami. Tym razem 30-latek kradł elektryczne szczoteczki oraz maszynki do golenia. 

- Wybiegł za nim pan Wojtek - ochroniarz w drogerii. Ludzie mu wskazywali gdzie uciekł złodziej - opowiadają świadkowie zdarzenia. 

Jedna z osób powiadomiła też policjanta, który przybiegł pomóc zatrzymać sprawcę kradzieży. 
- Funkcjonariusz, który był po służbie wezwał na miejsce wsparcie, jednocześnie sam obezwładnił i zatrzymał mężczyznę. Po chwili na miejsce dotarły policyjne patrole, które przewiozły zatrzymanego do pilskiej jednostki - relacjonuje mł. asp. Jędrzej Panglisz, rzecznik prasowy pilskiej policji. 

Złodziej skradzione przedmioty odsprzedawał przypadkowo napotkanym osobom. Straty jakie spowodował podczas siedmiu kradzieży wyceniono na 4 tysiące złotych. Za przestępstwa, których dopuścił się w warunkach recydywy grozi mu kara do siedmiu i pół roku więzienia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group