Asta Video Fest

Sztaby WOŚP proszą o dary na licytację

21.01.2021   Autor: Michał Kępiński
679---526
Do 29-go finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało jeszcze kilka dni, ale akcję można wspomóc już teraz. Wpłaty przyjmują np. e-Skarbonki, a sztaby działające w Pile proszą o dary na przyszłotygodniową licytację.

– Jeżeli macie Państwo rzeczy, które są dla Was emocjonalnie ważne, drogie w znaczeniu uczuciowym, a chcecie podzielić się tym, to przynoście do nas do sztabu, my chętnie je wylicytujemy. Ta licytacja, mimo że publiczności nie będzie na sali, będzie odbywała się telewizyjnie, facebookowo - mówi Stanisław Dąbek, szef sztabu WOŚP, dyrektor RCK w Pile. 

A także na portalu Allegro dedykowanym Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Fanty można przynosić do Regionalnego Centrum Kultury od 9-ej do 17-ej. Sztab przy RCK zachęca również do wpłacania pieniędzy na rzecz fundacji WOŚP bez wychodzenia z domu. Można to zrobić poprzez e-skarbonkę działającą przy każdym sztabie. Do tej pory w tej pilskiej zebrano prawie 1000 złotych, w e-skarbonkach w całej Polsce jest około 2,5miliona.
W tym roku zebrane pieniądze posłużą na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy. Więcej o wydarzeniach związanych z 29. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym regionie w Informacjach w przyszłą środę - 27 stycznia. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group