Zaginęła Marianna Śniegowska. 70-latki szuka rodzina i policja

08.12.2020   Autor: Redakcja
405---336
Zaginiona mieszkanka Torunia choruje na Alzhaimera. Przed laty mieszkała w Pile i tu też ma rodzinę. Dlatego niewykluczone, że kobieta mogła wybrać się do Piły. 

Marianna Śniegowska na stałe przyjmuje leki, które są jej niezbędne do funkcjonowania. Z zaginioną jest utrudniony kontakt słowny. W kieszeni kurtki miała kartkę z kontaktem do najbliższych.

Rysopis: Zaginiona ma 160 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną pikowaną kurtkę z beżowym futerkiem na kapturze. Na głowie mogła mieć ciemno-różową opaskę, a na nogach granatowe półbuty na płaskim obcasie, granatowe skarpety, sweter szaro-granatowy w kwiaty, na palcu lewej ręki pierścionek koloru srebrnego oraz pierścionek w złotym kolorze z miodowym szklanym oczkiem. Na szyi miała dwa łańcuszki w kolorze srebrnym, na lewym nadgarstku silikonową opaskę z napisem SOS.
Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu Marianny Śniegowskiej, proszone są o kontakt z toruńską policją pod nr tel. 47 754 25 70, 47 754 25 71 lub nr alarmowym 112.

Wizerunek kobiety uchwyciły kamery monitoringu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group