30-letni pilanin, bez powodu pobił 41-latka

04.12.2020   Autor: Redakcja
766---204
30-letni pilanin, bez powodu pobił 41-latka. Poszkodowany mieszkaniec powiatu pilskiego trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy. Agresora zatrzymali złotowscy policjanci. 

Do ataku doszło właśnie w Złotowie. Na ulicy Norwida 41-latek został bez powodu zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę.

- Sprawca kilkukrotnie uderzył 41-latka w głowę i oddalił się w nieznanym kierunku. Mieszkaniec powiatu pilskiego zdołał zawiadomić policję i zespół pogotowia. Mężczyzna karetką został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Złotowie z poważnymi obrażeniami głowy - relacjonuje podkom. Maciej Forecki, rzecznik prasowy złotowskiej policji. 

Mundurowi namierzyli sprawcę w okolicy jednego z supermarketów. 30-letni mieszkaniec Piły noc spędził w policyjnym areszcie, następnego dnia policjanci z Wydziału Kryminalnego przedstawili mu zarzut uszkodzenia ciała.
- W trakcie przesłuchania mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zachowania. Jak się okazało nie był to pierwszy konflikt z prawem mieszkańca Piły był już bowiem notowany za przestępstwa przeciwko mieniu, za które odbył karę pozbawienia wolności - dodaje policjant. 

Sąd Rejonowy w Złotowie przychylił się do wniosku śledczych oraz prokuratury i zastosował wobec zatrzymanego trzymiesięczny areszt. 30-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

fot. KPP Złotów 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group