Magda Gessler zrobiła Kuchenne Rewolucje w Pile. Efekt już w czwartek

18.11.2020   Autor: Redakcja
710---682
Przed rokiem Magda Gessler zrobiła Kuchenne Rewolucje na barce w Pile. Teraz efekt jej wizyty będzie można obejrzeć na ekranach. TVN w najbliższy czwartek wyemituje program, w którym bar zamienił się w restaurację Kaczka na Wodzie. 

W listopadzie ubiegłego roku Magda Gessler odwiedziła po raz kolejny Piłę. Była widziana na barce przycumowanej przy pilskiej Wyspie na Gwdzie. Wówczas nikt o jej wizycie nie chciał nic mówić. Teraz stacja TVN wyemitowała zapowiedź programu Kuchenne Rewolucje z Piły. 

- Piła to siedemdziesięciotysięczne miasto ma północy Wielkopolski. Przepływa przez nie rzeka Gwda z malowniczą wyspą w środku miasta. I właśnie przy jednej z odnóg opływającej Wyspę rzeki przycumowała barka z restauracją o takiej właśnie nazwie na pokładzie. Jednostką sterują bracia Patryk i Paweł. Młodzi właściciele serwują gościom jedzenie typu fast food, głównie wszelkiego rodzaju kawałki kurczaka w tłustej panierce. Takie menu niespecjalnie zasmakowało mieszkańcom Piły. Z każdym tygodniem gości ubywa i właściwie Barka powoli idzie na dno. Mimo braku gości załoga młodych ludzi bez żadnego doświadczenia w gastronomii jest tu dość spora. Razem z właścicielami pracuje tam siedem osób. Lokal udaje się utrzymać jedynie z innego biznesu Patryka. Czy Magdzie Gessler uda się sprawić, że Barka wypłynie na szerokie i spokojne wody? - czytamy w zapowiedzi programu na stronie TVN. 
Premiera Kuchennych Rewolucji w czwartek, 19 listopada o 21.30 na antenie TVN. 

Wcześniej Magda Gessler w Pile zmieniała pizzerię West End na Lemon Capri. Jednak długo się nie utrzymały tamte zmiany. 

fot. TVN Kuchenne Rewolucje 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group