Kolejna szkoła odwołuje zajęcia

18.10.2020   Autor: Redakcja
804---91
Kolejne szkoły odwołują zajęcia ze względu na koronawirusa. Chodzi o podstawówkę w Skórce i I Liceum Ogólnokształcące w Złotowie. 

- Zawieszam na czas określony prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie w okresie od 19 do 23 października 2020 roku ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną powodującą zagrożenie zdrowia uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie - czytamy w oświadczeniu dyrektora placówki. 

Zajęcia mają odbywać się w formie zdalnej. Także szkoła podstawowa w Skórce zawiesza zajęcia od poniedziałku. 

- W związku z bardzo dużą zachorowalności i kilkoma potwierdzonymi przypadkami zakażenia Covid - 19, sanepid zlecił naszej szkole wprowadzenie zdalnego nauczania od poniedziałku (19 października) do piątku (23 października) włącznie - podał sołtys Skórki. 
Do poniedziałku włącznie zamknięty będzie żłobek przy ulicy Spacerowej w Pile. Przez najbliższy tydzień zamknięte będą także dwa pilskie przedszkola. Wczoraj poinformowano o odwołaniu zajęć w szkole podstawowej w Ujściu. Zamknięta jest również parafia w Złotowie. Posługujący w niej kapłani przebywają na kwarantannie. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group