Znana restauracja w Chodzieży?

13.09.2020   Autor: Mateusz Manthai
197---278
Restauracja McDonald's ma powstać w Chodzieży. Miasto już szykuje teren na sprzedaż, a kierowcy ciężarówek boją się, że stracą popularne miejsce odpoczynku.
 
Golonka, karkówka i kurczaki. Bar przy drodze krajowej 11 w Chodzieży oblegany jest przez kierowców samochodów ciężarowych. Różnorodne dania i rozsądne ceny przyciągają smakoszy kulinarnych wrażeń. Za kilka miesięcy to miejsce zniknie. Ma tu powstać restauracja McDonald's.
 
- Bardzo niedobrze, bo tutaj jest super miejsce. McDonaldy raczej po miastach, a tutaj tak przy trasie bardziej ten bar nam pasuje. Jak zabiorą bar to stracimy tutaj taki punkt. 45 minut pauzy się zrobi i można jechać dalej - mówią kierowcy ciężarówek. 

Dalej, czyli w kierunku Piły lub Poznania. Kierowcy podkreślają, że po drodze nie ma miejsca, gdzie można się zatrzymać i zjeść. Parking przy stacji benzynowej należy do miasta. Teraz miasto dzierżawi teren pod bar, ale w przyszłości chce go sprzedać. 

- Mc'Donalds szykuje się do inwestowania w Chodzieży, jednakże oficjalnego pisma ani stanowiska tej firmy nie mamy. Docelowo ten teren chcemy rzeczywiście sprzedać - mówi Piotr Witkowski, wiceburmistrz Chodzieży. 

Sprzedać, ale dopiero po przeprowadzeniu remontu dojazdu do tego placu. Przetarg będzie ogłoszony na przełomie 2020 i 2021 roku. Na razie zainteresowane kupnem mogą być dwie strony. Działający w tym miejscu bar i właśnie McDonald's.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group