Trwa Najpiękniejsza Domówka Świata

31.07.2020   Autor: Redakcja
610---151
Tegoroczna edycja Pol’and’Rock Festival jest wyjątkowa. Sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że pole festiwalowe świeci dzisiaj pustkami, a spotkania oraz koncerty transmitowane są ze specjalnie przygotowanego studio na obrzeżach Warszawy. Wczoraj rozpoczęła się Najpiękniejsza Domówka Świata. 

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival jest naprawdę wyjątkową- zamiast spotkań w Kostrzynie nad Odrą, społeczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata siada za monitorem komputera, telewizora czy smartfona, aby połączyć się z festiwalem w studio. 

Wydarzenie jest transmitowane tylko i wyłącznie ONLINE. Można festiwal oglądać na Player.pl to oficjalny partner transmisji, następnym kanałem jest KręciołaTV na YouTube i strona KręciołaTV.
Innym strumieniem festiwalowych fali jest Twitch, czyli nowość w komunikacji festiwalu. Na stronie Onet.pl są najnowsze informacje prosto ze studia w Warszawie. Poza tym, dziennikarze Onetu prowadzą spotkania Akademii Sztuk Przepięknych.

Kolejnym radiowym źródłem jest Antyradio, które jest również Patronem Medialnym festiwalu. Jak co roku będzie działać również Radio Pol'and'Rock. 

fot. materiały prasowe Pol’and’Rock Festival

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group