Od czwartku bezpłatne kino samochodowe na parkingu przed VIVO! Piła

06.07.2020   Autor: Redakcja
---746
Od 9 lipca, w każdy czwartek o godz. 21:00 na parkingu przed centrum handlowym VIVO! w Pile, będzie można bezpłatnie oglądać najnowsze hity filmowe. W tym sezonie, z uwzględnieniem wszelkich norm bezpieczeństwa, parking centrum handlowego zamieni się w kino samochodowe. O tym, co zostanie wyświetlone, zadecydują każdorazowo internauci w głosowaniu na fanpage’u VIVO! Piła.
 
Po raz pierwszy centrum handlowe zorganizuje na swoim parkingu kino samochodowe. Przez całe wakacje, w każdy czwartek, o godz. 21:00 będą odbywały się bezpłatne pokazy filmów. O repertuarze zadecydują w głosowaniu na fanpage’u VIVO! internauci. W najbliższy czwartek, 9 lipca, na inaugurację zostanie wyświetlony „Green Book” nagrodzony statuetką Oscar 2019 w kategorii najlepszy film lub „Narodziny Gwiazdy” nominowany w 6 kategoriach na gali Oscarów 2019. 
 
- Seanse plenerowe to świetna propozycja na długie letnie wieczory, dlatego nie mogło ich zabraknąć. W tym roku mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo uczestników zdecydowaliśmy się na kino samochodowe. Mamy nadzieję, że lipcowe i sierpniowe pokazy będą dla kinomaniaków prawdziwą ucztą i świetną rozrywką – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.
 
Kolejne odsłony kina samochodowego będą odbywały się w każdy czwartek lipca (16.07, 23.07 i 30.07) i sierpnia (6.08, 13.08, 20.08, 27.08). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
fot. i opr. centrum handlowe VIVO!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group