Kopnął policjanta i groził mu śmiercią

29.06.2020   Autor: Redakcja
322---311
24-letni mieszkaniec Zakrzewa zatrzymany za pobicie policjanta. Odpowie też za znieważenie funkcjonariusza oraz kierowanie wobec niego gróźb karalnych. 

Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Policjant zauważył trzech agresywnych mężczyzn pod jedną ze złotowskich restauracji.

- Policjant wezwał więc mężczyzn do zachowania zgodnego z prawem. Nagle jeden z nich kopnął funkcjonariusza, zaczął grozić mu pozbawieniem życia i znieważał. Reakcja interweniującego policjanta była natychmiastowa. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Okazało się, że to nie wszystkie przewinienia 24-latka. Policjanci ustalili, że mężczyzna już wcześniej był karany za podobne przestępstwa - relacjonuje podkom. Maciej Forecki, rzecznik prasowy złotowskiej policji. 
Zatrzymany usłyszał już zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej i kierowania gróźb karalnych. Sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group