Jaka pogoda na majówkę?

28.04.2020   Autor: Redakcja
517---290
Tegoroczna majówka potrwa zaledwie trzy dni. Dodatkowo obostrzenia związane z epidemią nie pozwalają na zbyt wiele opcji spędzania czasu na świeżym powietrzu. Czy będzie jednak szansa na krótki spacer w promieniach wiosennego słońca?

Już od środy możemy liczyć na długo wyczekiwany deszcz. Synoptycy zapowiadają przelotne opady. Ochłodzi się do 15 stopni Celsjusza. W czwartek podobna pogoda. Majówka również upłynie pod znakiem pochmurnego nieba.

Początek maja nie będzie najcieplejszy. Spodziewamy się opadów deszczu. 1 maja będzie oscylować w granicach 20 stopni Celsjusza. Sobota również bez szans na słońce. W niedzielę mniej chmur, ale chłodniej. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie wyklucza w majówkę także burz. Zdecydowanie cieplej i bardziej wiosennie od poniedziałku, 4 maja.
Należy pamiętać w tym czasie o obostrzeniach związanych z pandemią koronawirusa i zachowaniu bezpieczeństwa. Od kilku dni możemy już uczęszczać do parków i lasów, oraz na swoje ogródki działkowe, jednak nadal tylko w towarzystwie najbliższych osób.

fot. pixabay

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group